Promocja Football Manager 2018 (PC) Ocena produktu:

od 69,00 PLN

oszczędzasz do 71%

  • Producent: SEGA
  • Kategoria: Gry komputerowe
  • Wersja językowa: polska
  • Gatunek: sportowa
  • Wersja: pudełkowa
Oferty (10)
Opis produktu

Dzięki oficjalnej licencji LOTTO Ekstraklasy, gracze mają dostęp do zdjęć piłkarzy, herbów wszystkich 16 zespołów i systemu rozgrywek polskiej ligi. Limitowana Edycja gromadzi dwustronny plakat z poradami dla nowych i nowoczesnych menedżerów.

Football Manager 2018 odznacza się niezrównanym nigdy dotąd realizmem rozgrywki, emocji i kontroli, zabierając gracza w miejsca dostępne tylko w świecie gry, w którym można się zatracić. Mówiąc krótko: to doświadczenie najbliższe realizowaniu pracy menadżera sportowego w prawdziwym życiu.

Mówi się, że piłka nożna to gra opinii. Z opiniami jest tak, że każdy jakąś ma, jednak na boisku liczy się tylko twoja. Teraz to ty podejmujesz decyzje: od ciebie zależy, kogo kupisz, a kogo sprzedasz i jak będziesz zarządzać budżetem.

Oprzesz taktykę na dostępnych zawodnikach, czy wynajdziesz nowych i wytrenujesz ich zgodnie z własną wizją? To, kogo wybierzesz do składu, a kogo posadzisz na ławce rezerwowej, wpłynie na harmonię drużyny.

Pamiętaj: każda decyzja ma konsekwencje. Rozegraj to należycie, a staniesz się gwiazdą widniejącą na pierwszych stronach gazet i we wszelkich wpisach w mediach społecznościowych. Twoje imię zapisze się złotymi zgłoskami w historii futbolu...

Jeśli, rzecz jasna, odniesiesz sukces. We wciągającym świecie piłki nożnej masz do dyspozycji szeroką gamę możliwości równocześnie na boisku, jak i poza nim....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry komputerowe