Promocja Kingdom Come Deliverance (PC) Ocena produktu:

od 169,00 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Deep Silver
  • Kategoria: Gry komputerowe
  • Wersja językowa: polska
  • Gatunek: RPG
  • Wersja: pudełkowa
Oferty (8)
Opis produktu

Rok 1403, region Czech, położony w samym sercu Europy, bogaty w kulturę, srebro i ruiny zamków. Gra oparta jest na prawdziwej historii - historii królów, spadkobierców, królestwa, oblężeń zamków i krwawych walk.

Rozwścieczony przyrodni brat Wacława, Zygmund, więzi go i najeżdża na kraj wraz ze swoją konkretną armią. Niestety, pośród tego chaosu, cierpi twoja postać, Henryk. Bezlitosna armia niszczy twój dom i zabija całą twoją rodzinę, a ty jesteś jedynym, któremu udało się ujść z życiem.

Właśnie w tym momencie inicjuje się twoja droga zemsty. Podziwiaj szczegółową rekonstrukcję piętnastowiecznego krajobrazu. Walcz bronią, która była wykorzystywana przez rycerzy. Weź udział w epickich bitwach historycznych i oblężeniach zamków, które miały miejsce w Europie Środkowej.

Rozpoczynasz swoją przygodę jako skromny syn kowala, który jako jedyny przeżył okrucieństwo napaści na swój dom i rodzinę. Po tym jak twoje życie pozostało wywrócone do góry nogami, poprzysięgasz zemstę na oprawcach.

Przygotuj się na niesamowitą podróż poprzez zrekonstruowany w najdrobniejszych szczegółach krajobraz średniowiecznych Czech. Do twojej dyspozycji oddany zostaje świat nieograniczonych wprost możliwości: wykorzystuj swoją reputację i charyzmę do prowadzenia śledztwa i wpływania na mieszkańców okolicy tak, aby ci prowadzili ciebie przez kolejne pojawiające się na twojej drodze zadania.

Możesz uciec się do swych umiejętności dyplomatycznych albo swej siły fizycznej. Masz do swojej dyspozycji różnorodne rodzaje broni i narzędzi, będziesz brał udział w historycznych potyczkach, uczestniczył w oblężeniach zamków albo szkolił się w walce mieczem.

Droga, którą musisz przebyć jest pełna dylematów, nie za każdym razem zgodnych z prawem zadań, niespodziewanych zwrotów akcji, krwawych konfliktów i niemało więcej. Zadecyduj o sposobie w jaki chcesz, aby poznało cię otoczenie: możesz być miłosierny, wybaczać przeciwnikom albo poddać się w walce.

Możesz w dodatku siać postrach wśród okolicznych mieszkańców. Bez względu na to, jaką drogę wybierzesz, otoczenie optymalnie odpowie na twoje wybory i posunięcia....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry komputerowe